NewMegurim OldMegurim
NewLenox OldLenox
לוגו התחדשות עירונית

התחדשות עירונית

העתיד שלכם מתחיל כאן

התחדשות עירונית היא הזדמנות חד פעמית לשדרג את הבית, סביבת המגורים והקהילה שלכם. אנו בתורגמן התחדשות עירונית שמחים לקחת חלק בבניית העתיד שלכם, תוך מתן מקום של כבוד למורשת ולהיסטוריה שתוויתם במהלך השנים בכתובת האהובה.

בטוח שאנחנו איתכם לאורך כל הדרך

מרבית הבניינים המועמדים לפרויקטים בהתחדשות עירונית סובלים כבר היום מליקויים המסכנים את הדיירים ואת רכושם. אנו בתורגמן מאמינים כי התרומה שלנו לאיכות החיים שלכם מתחילה ברגע החתימה על הסכם הדיירים ולכן: לצד תכנון הפרויקט והדירות, נערוך סקר מבנים מקיף שיציף את הליקויים הדורשים התייחסות מיידית עם החתימה על הסכם הדיירים, נציג בפני הדיירים תוכנית מקיפה לטיפול בליקויים המסוכנים. לאחר קבלת התוכנית, אנו נטפל באופן מיידי בנושאים הדורשים התייחסות על מנת להבטיח את סביבת המגורים שלכם, את בטיחותכם ואת רכושכם.

מומחים בפרויקטים מאתגרים

הניסיון הייחודי של תורגמן בייזום פרויקטים למגורים, בביצוע פרויקטים מורכבים בתחום הבנייה ובשימור ושחזור מבנים היסטוריים משתלבים בתחום ההתחדשות העירונית ומעניקים לנו יכולת חסרת תקדים לקדם פרויקטים מוצלחים במיוחד בתחום ההתחדשות העירונית. העובדה כי אנו מבצעים את כל התהליך היזמי: מאיתור הפרויקט ותכנונו, דרך הביצוע, שירות הדיירים ושיווק הדירות, מעניקה לכם ראש שקט ובטחון מלא בכל התהליך וכתובת אחת זמינה ואמינה לשאלות, לצרכים ולפניות שלכם.

איתנים, אחראים ואמינים

המוניטין של תורגמן כחברה אמינה ואחראית נבנה במהלך ששת העשורים האחרונים, במהלכן הפגנו אמינות, שקיפות ואחריות. מוניטין זה, יחד עם האיתנות הפיננסית יוצאת הדופן של החברה, מאפשרים לנו ליהנות משותפות מבוססת ומדלתות פתוחות בקרב כל הגורמים המממנים, לרבות בנקים ומוסדות שוק ההון. אתם, שותפינו לפרויקטים בהתחדשות עירונית, יכולים לבנות עלינו ועל היכולת והרצון שלנו לעמוד בכל ההתחייבויות שלנו מולכם: באיכות התכנון, הבניה והגימור, בשלבי הפרויקט, וכמובן – במועד השלמתו.

אנו נעשה זאת באמצעות:

 • תכנון ובניית פרויקט שייבנה לפי התקן הישראלי לבנייה ירוקה ויכלול מערכות בית חכם, שמטרתם להעניק לכם סביבת מגורים מודרנית ועדכנית ולייצר סביבה ירוקה ובריאה
 • תכנון נוף וסביבה איכותיים ואסתטיים המייצרים ערך מוסף לכל המרחב העירוני וכוללים: פיתוח נוף וצמחיה, חידוש התשתיות העירוניות, פיתוח מרחב קהילתי בפרויקט ועוד
 • החללים המשותפים ובכללם הלובאים , חדרי המועדון והחדרים הפונקציונליים יהיו מעוצבים ומטופחים, ויכללו את המערכות והטכנולוגיות המתקדמות.
 • כל דירה חדשה תכלול ממ"ד, מרפסת, חניה ומחסן, בהתאם להחלטות וועדות התכנון המקומיות
 • מפרטי האבזור והגימור יכללו את מיטב היצרנים ויעניקו לכם אפשרות לעצב את הבית החדש בכתובת האהובה בדיוק כפי שחלמתם.

השלווה שלכם היא ההצלחה שלנו

הצלחתנו כוללת גם את שביעות הרצון, הבטחון והשלווה שלכם. כדי להשיג אותה אנו נעניק לכם מעטפת מורחבת של בטחונות וערבויות, שתכלול:
 • ליווי בנקאי, של אחד מהבנקים הגדולים בישראל
 • ערבות על הדירה
 • ערבות לדיור חלופי במהלך הפרויקט
 • ערבות להבטחת תקופת הבדק
 • כיסוי ביטוחי מלא לתקופת הביצוע
 • ערבות על תשלום מיסים

מבחר פרוייקטים

אז מה שלום הבניין שלכם?

צרו אתנו קשר ונבוא לבחון את מידת ההתאמה שלו לפרויקט התחדשות עירונית ואת הנושאים והליקויים הדורשים טיפול בדרך לדירה החדשה בכתובת האהובה!

בודק...