האנשים שלנו

דותן-תורגמן_

דותן תורגמן מנכ"ל

דותן גדל באתרי הבנייה של החברה ולמד את אהבת המקצוע ואת התשוקה למצוינות מאביו מאז ומתמיד.
דותן השלים את לימודי התואר הראשון בהנדסה אזרחית והתואר השני בניהול הבנייה מהטכניון בחיפה.
עם סיום הלימודים הוא החל לעבוד בחברת בנייה מובילה בישראל, עד הצטרפותו לתורגמן בשנת 1997, כסמנכ"ל ההנדסה. בשנת 2001 מונה דותן למנכ"ל.

דניאל-צפניה

דניאל צפניה מהנדס החברה

דניאל צפניה, מוסמך למדעים בהנדסה אזרחית בטכניון – חיפה, הצטרף לתורגמן מיד עם תום לימודיו וכיהן במגוון תפקידים בחברה, החל ממהנדס ביצוע צעיר עם הצטרפותו בשנת 2000 ועד למינויו כמהנדס החברה בשנת 2017. דניאל אמון על התכנון והביצוע של הפרויקטים השונים בחברה.

צפריר-לונינסקי

צפריר לונינסקי מנהל פיתוח עסקי ושיווק

צפריר לונינסקי הוא אחד מאנשי השיווק הוותיקים והמנוסים בענף הנדל"ן בישראל, ובאמתחתו עשרות פרויקטים אותם שיווק בהצלחה. צפריר משלב ניסיון ארוך שנים, לצד הבנה מעמיקה של תהליכי התכנון, השיווק והבניה ושל הזירה הפיננסית. מאז הצטרפותו לחברה צפריר מנהל את הפיתוח העסקי של החברה ואת שיווק הפרויקטים שלה.

נורית-יובלי

נורית יובלי מנהלת כספים

נורית יובלי, בוגרת לימודי תעודה בהנהלת חשבונות וחשבות שכר מהמכללה למנהל בתל אביב, נהנית מניסיון רב שנים בתחומי הכספים, החשבונות והשכר. נורית הצטרפה לחברת תורגמן בשנת 2020 לאחר קריירה מגוונת בתחומי היזמות, היבוא והיצוא וההי טק ובמסגרת תפקידה, היא אמונה על הניהול הפיננסי והדיווח ועל הקשרים עם המערכת הבנקאית, רשויות המס, הלקוחות והספקים.

בודק...