בין לקוחותינו

לוגו וילי פוד
לוגו wxg
לוגו ויזה
לוגו טיב טעם
לוגו פלאפון
לוגו פז גז
לוגו מוטורולה
לוגו מגדל
לוגו med lotuis
לוגו מסעד
לוגו 012
לוגו ibr
לוגו hp
לוגו דור אלון
לוגו חוצה ישראל

פרויקט בנק רוטשילד

"החברה וצוותה ביצעו את הפרויקט במקצועיות והיו קשובים ונכונים לפעולה והתמודדות עם הקשיים הבלתי צפויים שעלו בפרויקט מורכב זה."
איגור מוזיקנסקי
מנהל פרויקטים בחברת וקסמן גוברין גבע

פרויקט בית העיר

"יש לציין שעבודת השיפוץ והשימור המורכבת מתבצעת תוך הקפדה על פרטים, מיומנות רבה ושיתוף פעולה. אני תקווה כי תורגמן ימשיך וישתלב בביצוע עבודות השימור בעיר תל אביב".
אדריכלית מאירה קובלסקי
אפרת-קובלסקי אדריכלים

רשות העתיקות

"חברת תורגמן העמידה צוות מקצועי לניהול הפרויקט, וביצעה את הפרויקט בצורה ראויה לציון, תוך הקפדה על פרטי הגמר, לרבות ביצוע משימות בלו"ז זמנים קצר, סוגי חומרים וגאומטריות שונות . שיתוף הפעולה של צוות החברה ומנהליה עם המזמין וצוות הניהול מטעמו, ראויה לציון, ונעשתה במקצועיות ובד בבד בנועם".
דניאל רהט
א.ד. רהט הנדסה, תיאום וניהול בע"מ

פרויקט סוזן דלאל

"ברצוני לשבח את חברת תורגמן על ביצוע הפרויקט. העבודות בוצעו במקצועיות רבה תוך הקפדה על הפרטים, ההנחיות והבנת חשיבות הפרויקט, לרבות שיתוף פעולה עם צוות היועצים, המתכננים ומנהלי הפרויקט וזאת לשביעות רצוננו. אשמח שחברת תורמן תמשיך ותשתלב בביצוע עבודות לקרן בפרויקטים עתידיים".
אורלי דיאמנט
מהנדסת ראשית בקרן תל אביב

פרויקט אוניברסיטת תל אביב

"ברצוננו לציין לטובה את מערך הצוות הניהולי על שיתוף הפעולה והמענה המהיר לאתגרים שהוצבו בפניהם. חשוב לציין את מחויבות בעלי החברה להצלחת הפרויקט ולמעורבותם המלאה בתהליך הביצוע עד לסיומו".
אלעד קצביץ'
מהנדס אוניברסיטת תל אביב

המכללה האקדמית בית ברל

"כלקוח שלכם רציתי מאוד להודות לכם על השירות הנפלא של החברה. אני מרוצה בכל המישורים, קיבלתי את כל מה שהחברה התחייבה ואף דברים נוספים, העיקר שהלקוח יהיה מרוצה. הוכחתם שגם בעידן שבו הרבה חברות "מבטיחות" הרבה אך בפועל הדברים לא מתממשים.. אצלכם זה אחרת. חברה אמינה שמקיימת כל התחייבותה".
מרק רוזנברג
מנהל אחזקה, המכללה האקדמית בית ברל
בודק...