תמונת בניין לנוקס
נגן וידאו

עבר, הווה, עתיד

יוצרים עתיד

עתיד תחום הנדל"ן בישראל טמון בידיהם של אנשי ונשות המקצוע ושל החברות שמובילים אותו. אנו בתורגמן מחויבים להעלות את הסטנדרט בכל הפרויקטים, אותם אנו יוזמים ומבצעים לרווחת לקוחותינו ולטובת המרחב הציבורי בישראל.

משמרים את ההיסטוריה

תורגמן היא מהמובילות בתחום שימור המבנים, הדורש היכרות היסטורית מעמיקה של שיטות בנייה קדומות, יכולות דיוק, הקפדה ומיקוד. צוות מומחי השימור שלנו משמר ומשחזר מבנים עתיקים ומעניק להם פונקציונליות מודרנית, תוך שימור ערכם ההיסטורי.

בונים את ההווה

תורגמן נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום ביצוע מבני ציבור, בזכות שילוב של יכולות מקצועיות ומיקוד בעושר תוכני. החברה ביצעה בהצלחה מאות פרויקטים מורכבים ביניהם: מבני תעשייה ותקשורת, מרכזי נופש וספורט, אולמות כנסים, מעבדות ומוסדות חינוך.

דואגים לעתיד

אנו בונים בניינים לאנשים ומחויבים לשמירה על הסביבה עבור דורות העתיד. לכן, אנו מאמצים את תקני הבנייה הירוקה ומשקיעים מחשבה בפיתוח פתרונות יעילים ומתקדמים בנושא.
העקרונות המובילים אותנו להגשמת חזון החברה הם תשוקה וסקרנות. אנו משקיעים משאבים וזמן ניכרים ללימוד והכשרה, לאיתור טכנולוגיות ושיטות חדשניות ולאימוצן, במטרה להשתפר ולהשתכלל באופן מתמיד.

יושרה ואמינות

הקשרים שלנו עם כולם: העובדות והעובדים, הספקים, אנשי המקצוע, השותפים והלקוחות שלנו, מנוהלים ביושר, באמינות ובכבוד הדדי.

מחויבות לקיימות

אנו יודעים כי כל יצירה שלנו משפיעה על המרחב העירוני בו היא נמצאת. אנו מחויבים לתכנן, לבנות ולבצע כל פרויקט באופן המעודד קיימות ומגן על הסביבה.

אחריות וקפדנות

אנו מנהלים את כל התהליך היזמי בתוך החברה, כדי שנוכל לעמוד בסטנדרטים שהצבנו לעצמנו והבטחנו לכם, לקוחותינו.

60 שנות מצוינות

תורגמן היא אחת מחברות הייזום והבניה המובילות והוותיקות בישראל, המתמחה בייזום, בניית וביצוע מגוון פרויקטים, וביניהם:
  • ייזום, בנייה ושיווק פרויקטים למגורים
  • ייזום, בנייה ושיווק פרויקטים להתחדשות עירונית
  • ייזום, בנייה ושיווק משרדים ומסחר
  • ביצוע מבני ציבור ומבנים פונקציונליים
  • שימור מבנים היסטוריים
החברה, שהוקמה בשנת 1965 נהנית מניסיון ומוניטין ארוכים ומבוססים, המאפשרים לה להתמודד בהצלחה עם פרויקטים מורכבים וייחודיים וממבנה ארגוני המעניק שליטה מלאה על כל התהליך היזמי והביצועי בחברה. האיתנות הפיננסית והיכולות התכנוניות והביצועיות שלה, מעניקות לחברה דלת פתוחה בקרב הבנקים וגורמי המימון. תורגמן מחזיקה בסיווג קבלנים ג-5, בתו תקן 9000 ISO וברישיון קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות.

הצלחה היא דרך

מאיר תורגמן ז"ל, שהקים את החברה, התמקד בשנותיה הראשונות בביצוע פרויקטים מורכבים בתחומי המגורים, מבני ממשלה ומבני ציבור. מאז הקמתה החברה צברה ניסיון ייחודי ורב ערך בכל השלבים הקריטיים במסע היזמי, אותו היא מעניקה ללקוחותיה. החברה מנהלת ומבצעת את כל המסע בבית ובאמצעות נשות ואנשי המקצוע המובילים אותה, לרבות: איתור וייזום פרויקטים, תכנון והנדסה, ביצוע וגמר, שיווק, שירות לקוחות וניהול תקופת הבדק.

תכנון ובנייה מקיימים וסביבתיים

תכנון ובניית מבנה, בין אם הוא למגורים ובין אם מדובר במבנה ציבור, משפיעה באופן ניכר על הסביבה והאנשים שחיים ומקיפים אותו. אנו בתורגמן עושים הכל, על מנת שהמבנים אותם אנו מתכננים ובונים, יתרמו למרחב בו הם נמצאים, ישפרו את איכות החיים של האנשים שחיים בהם ובסביבתם, יבטיחו קיימות וישמרו על הסביבה. אנו מאתרים, מטמיעים ומיישמים חדשנות בשיטות ובטכנולוגיות התכנון והבנייה שלנו, ומקפידים לשמור על עקרונות הבנייה הירוקה בכל אחד מהפרויקטים של החברה.

כוורת היועצים והשותפים שלנו

הצלחתו של כל פרויקט ושל חברתנו טמונה בהון האנושי שלנו וביכולת שלנו לבחור, לגייס ולשתף פעולה עם השותפים והיועצים המובילים בכל תחום.
בודק...