אודות מייסדי החברה

כבר למעלה מחמישים שנה המשפחה שלנו עוסקת בדבר שהיא הכי אוהבת לעשות - לבנות בניינים.

 

ולא רק בניינים, בניינים עם סיפור חיים. כמו הסיפור שלנו.

   

בשנת 1965, החליט מאיר תורג'מן ז"ל להגשים חלום ולהקים את תורגמן חברה לבניין. כמוביל חברה קטנה וצעירה, החל מאיר להתמחות בבניית מבני מגורים בעיר הולדתו חולון. עד היום, ותיקי חולון זוכרים אותו עומד בשטח, עם השרטוטים והעובדים, מקים את בנייני העיר באיכות בלתי מתפשרת עם דגש אין סופי לפרטים הקטנים. לא פלא שהוענק לו תואר יקיר העיר.
 

וכמו בכל סיפור, גם  אנחנו הלכנו והתפתחנו.
עם השנים צמחה החברה ואל ניהולה הצטרף בנו של מאיר- דותן.
 

דותן הצטרף אל ניהול העסק המשפחתי לאחר שסיים לימודי התואר הראשון בהנדסה אזרחית בטכניון ולאחר מספר שנות ניסיון באחת מחברות הבנייה הגדולות בארץ, שם צבר נסיון רב בפרויקטים גדולי מימדים. בהמשך, סיים דותן גם את לימודי התואר השני בניהול הבנייה בטכניון.
 

נסיונו העשיר של דותן וקרבתו וחיבתו לתחומי האומנות פתחה בפנינו אפיקי צמיחה חדשים ועולמות נרחבים של חדשנות. אחד התחומים העיקריים אותם קידם הוא בניית מבני ציבור ותרבות.
 

אהבתנו לפרטים הקטנים, יכולות הדיוק שלנו והכבוד אותו אנו רוכשים למבנים ולסיפורם, הובילו אותנו באופן טבעי להתמקצע בשימור מבנים.
 

כיום אנחנו משפחה גדולה ומורחבת. אל אהבת הבנייה שלנו הצטרפו יועצים, מהנדסים אזרחיים, מנהלי פרויקטים, מנהלי רכש, מנהלי עבודה וכ-200 עובדים יומיים וקבלני משנה. כולם, הטובים בתחומם- מקצוענים, מיומנים ובעלי נסיון רב. אך לא פחות חשוב מזאת כולנו קמים כל בוקר ליום חדש של איכות ואהבה לבנייה, לסיפור חדש.

צור קשר
צור קשר
דלג על צור קשר

צור קשר

checked
עבור לתוכן העמוד